Szczyty Dolar Od

Szczyty Dolar Od

W maju dolar wzrósł do najwyższego poziomu od roku 2011. To pokonać surowce, akcje i obligacje, aby opublikować ten zysk, po inwestorów zdecydowała się na amerykańskich aktywów w momencie, gdy kryzys zadłużenia w Europie pojawiła się jeszcze gorzej. Intercontinental Exchange, który śledzi wydajność walutę USA „wobec tych sześciu innych krajach będących jej partnerami handlowymi, wydała swój indeks dolara. http://www.opcjeonline.com/topoption/ Na podstawie tego, że dolar wzrósł o 5,5% w maju. BofA ‚s (Bank of America) wskaźniki pokazują, że aktywa o stałym dochodzie na całym świecie wzrosła o 1,1%.

 

Silny wzrost awersji do ryzyka pojechaliśmy ubiegać się o amerykańskiej waluty

All-Country World Index zapasów z MSCI zanotowały 8,9% straty z tytułu dywidend. Całkowity wskaźnik powrotu do produktów rolnych, paliw i metali Standard and Poor spadła o 13%. Camilla Sutton, hier Bank of Nova Scotia jednostki w górę waluty strateg Tokio potwierdził, że dolar cieszy się dobrym miesiącem. Gospodarka jest w stanie silnej awersji do ryzyka. To popycha środków do USA i najgłębszych na świecie rynków kapitałowych. W rezultacie stawka dla dolara będzie wysoka.

PKB może wzrosnąć w skali globalnej

Globalnie, PKB może wzrosnąć o 2,5% w tym roku, ujawnił mediana szacunków mapach przez jednych z najlepszych ekonomistów. Plony z obligacji skarbowych, które Ważny artykuł są wymagalne w ciągu najbliższych dziesięciu lat spadła do 1,53%, rekordowo niskiego poziomu. Wzdłuż tego, rentowności 10 letnich w Hiszpanii wzrosła do 6,7%, czyli była najwyższa od listopada ubiegłego roku. Dzieje się to w czasie, gdy kraj rozważa dofinansowanie 19 mld euro z jego 3rd największego banku Bankia. www.opcjeonline.com Światowe zapasy odnotowano największą ilość stracił od zeszłorocznej produkcji września w Chinach i sprzedaży detalicznej w Niemczech rozgrzana do spekulacji, że doszło do spowolnienia wzrostu.

Stan rzeczy w Europie

Maj wybory w Europie ten równowagę polityczną w kraju, gdy strona internetowa przesunięcie François Hollande, przejęła od Nicolasa Sarkozy’ego jako prezydenta Francji. Hollande, który jest socjalistą, zakwestionował doktryny oszczędnościowy następnie w Niemczech. Grecja, która nie utworzenia rządu po sprzeciwem ze strony, przygotowuje się do rundy wyborów, które odgrywają kluczową rolę w określaniu, czy dany kraj powinien pozostać w strefie euro.